Team | Belastingadvies Groningen

Team

Belastingadvies Groningen is een relatief jong team met verschillende fiscale en bedrijfseconomische specialisaties. Wij werken er elke dag hard aan om onze klanten optimaal te ondersteunen en adviseren. 

Ons Team

Belastingadvies Groningen

Ons team staat elke dag voor u klaar voor de beste ondersteuning bij uw financiële-, administratieve- en fiscale vraagstukken. 

Team Belastingadvies Groningen

Het team

Wij laten u graag kennis maken met ons team van experts!

Nick van der Wolde

Algemeen Directeur

nick@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Cherel Mertopawiro

Front Office

cherel@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Frouwke Jager

Hoofd Fiscale Zaken

frouwke@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Rémon Kuiper

Hoofd Administratie / Salarisadministrateur

remon@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Erwin de Jong

(Financial) Controller

erwin@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Guido van Nieuwenhuizen

(Financial) Controller

guido@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Jesse Smit

Belastingadviseur

jesse@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Gemiffer Amani

Financieel medewerker

gemiffer@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Warner Alblas

Financieel medewerker

wa_al@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Sten Postma

Junior financieel medewerker

sten@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Sam Nieuwenhuijs

Junior Controller

sam@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Luuk Blom

ICT / Administratie

luuk@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Portrait

Sylvana Welmers

Financieel medewerker

sy_we@belastingadvies-groningen.nl

050 - 21 12 562

Wilt u ook hulp bij uw boekhouding?

Neem contact met ons op.

Helaas..

Aanvraag hulp boekhouding